← galerie

Flower !

de Love and peace · publicat 3 iulie 2011 la 11:55

Dupa o pauza destul de lunga am revenit . Imi cer scuze ca nu a iesit prea bine. Mi-a fost dor de toti desenatorii , deci acest desen va fi cu dedicatie pentru toti cel care il apreciaza.

tag-uri: #Flower

Comentarii (9)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.