Flower !
de Love and peace · publicat 3 iulie 2011 la 11:55
Dupa o pauza destul de lunga am revenit . Imi cer scuze ca nu a iesit prea bine. Mi-a fost dor de toti desenatorii , deci acest desen va fi cu dedicatie pentru toti cel care il apreciaza.
tag-uri: #Flower
