← galerie

...this is, maybe, me...

de Antonia Irina · publicat 10 iulie 2011 la 08:16

nu e frumos deloc, din punctul meu de vedere, dar am vrut sa vad cum ma privesc atunci cand ma desenez....

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.