← galerie

..sebaschan: u\'r a neko? bunny:u\'r a carrot?can i eat u? OwO"" ..

de Whispers OfAngel · publicat 10 iulie 2011 la 12:54

yeah =3=\'\'ultimu desen la care ma mai pot si eo juca,ma duc iar acasa si o luam iar cu seriosu..=3=\'\'..mai exact: YAOI:D

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.