..sebaschan: u\'r a neko? bunny:u\'r a carrot?can i eat u? OwO"" ..
de Whispers OfAngel · publicat 10 iulie 2011 la 12:54
yeah =3=\'\'ultimu desen la care ma mai pot si eo juca,ma duc iar acasa si o luam iar cu seriosu..=3=\'\'..mai exact: YAOI:D
