Vampi` vă spune " Bună! " [ Pt. toti bă ].
de Vampixd · publicat 10 iulie 2011 la 17:40
Deci ce spune.ti pt. primu` desen ? :]. Da`, da simplu` . Măi :-j` primu` desen deci ... :-$.
tag-uri: #Black white
Deci ce spune.ti pt. primu` desen ? :]. Da`, da simplu` . Măi :-j` primu` desen deci ... :-$.