← galerie

Vampi` vă spune " Bună! " [ Pt. toti bă ].

de Vampixd · publicat 10 iulie 2011 la 17:40

Deci ce spune.ti pt. primu` desen ? :]. Da`, da simplu` . Măi :-j` primu` desen deci ... :-$.

tag-uri: #Black white

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.