foxy lu Azu pt mn -na vrut sa o salveze la ea,uite ca o salvez la mn >:) - desen netyerminat si il las asa pt ca e foarte frumos :3 ca orice foxy
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.