← galerie

Bff. <3. [ Pt. cei care apreciaza si le place :]. desi ma indoiesc :-j].

de Vampixd · publicat 11 iulie 2011 la 03:55

Ce vreti mai mult de la mine ?! E al2-lea desen, si e facut si de dimineata. Deci da n-am dormit toata noaptea (:|. Multumiti-va cu asta :-w. E destule de bunicel :-?. Pt. o proasta ca mine :].

tag-uri: #Black white

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.