← galerie

Intuneric

de Mary-1999 · publicat 12 iulie 2011 la 10:31

Nu vreau sa par pustie,eu sunt foarte fericita dar nu prea stiu ce sa desenez,nu interpretati desenele mele,nu seamana cu mine(cele pe alb negru)Dar inca nu pot comenta si am 20 de desene....????

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.