........Some stuff :)
de DrinkMe · publicat 14 iulie 2011 la 09:15
1.am scris la titlu "nishte chestii(some stuff)" pt k n-am nici o idee ce planta e o,O 2.chestia aia mik din stanga jos - noua mea semnatura ^^(inspired by Hollywood Undead) 3.cn imi poate spune pls qm ajunge un desen in top desene? >.<
