← galerie

........Some stuff :)

de DrinkMe · publicat 14 iulie 2011 la 09:15

1.am scris la titlu "nishte chestii(some stuff)" pt k n-am nici o idee ce planta e o,O 2.chestia aia mik din stanga jos - noua mea semnatura ^^(inspired by Hollywood Undead) 3.cn imi poate spune pls qm ajunge un desen in top desene? >.<

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.