← galerie

ramas bun draga mea...

de Iluzi doa atat · publicat 14 iulie 2011 la 17:25

o persoana care doreste sa isi ia adio de la persoana iubita! in viata ei nu au putu fi fericiti dar pe lumea cealalata poate!

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.