ramas bun draga mea...
de Iluzi doa atat · publicat 14 iulie 2011 la 17:25
o persoana care doreste sa isi ia adio de la persoana iubita! in viata ei nu au putu fi fericiti dar pe lumea cealalata poate!
o persoana care doreste sa isi ia adio de la persoana iubita! in viata ei nu au putu fi fericiti dar pe lumea cealalata poate!