← galerie

Ep. I part. 1 [mare terminat]

de Holy_Dolly · publicat 16 iulie 2011 la 12:26

mamaa, am stat ieri peste o ora sa fac schita si azi o ora sa desenez o.O . e mai greu decat pare:)). lexa nushtiu cum reusesti.

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.