← galerie

gumi~*nu viti rai :))e prima data cand o desenez*

de sc.bloody.kid.666.srl · publicat 17 iulie 2011 la 09:44

pentru persoanele care ma inspira foarte mult:Kato,Whispy,Alexandra,Emilik,Misa si Ami~

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.