stiu ca am intaziat dar am avut niste probleme si nu am putut intra pe site. am vrut sa fac toata echipa dar nu imi merge bn netul si nu vroiam sa il pierd. sczz ca a iesit groaznic
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.