Nu il voi mai termina, deci il las asa. xD Da-ti mare, va rog frumos? ~ Oh da! Pentru toti prietenii mei, sau cel putin cei care ma mai tin minte ~ 83
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.