← galerie

Mare e terminat =3=\"

de Trisha <3 · publicat 28 iulie 2011 la 18:08

mi-am belit ochii (cu drag=]]) pentru: kato,dark_passion,will_be,marianne,emilyk,.vero.,doar o schitza sh pt cn mai vrea :)) huh :)) nu mai vad bn

Comentarii (16)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.