vioara
de Dmariageorgiana · publicat 30 iulie 2011 la 11:53
m-am facut de ras...tocmai la specialitatea mea eu nu reusesc sa desenez o vioara (eu care o vad in fiecare zi la colegii de la scoala):))
tag-uri: #VIOARA
m-am facut de ras...tocmai la specialitatea mea eu nu reusesc sa desenez o vioara (eu care o vad in fiecare zi la colegii de la scoala):))