este pt tn Mary.eu ti-am zis ca nu sunt absolut deloc ppriceputa,si mai ales ca l-am facut cam in graba:(..dar ti-am promis ca incerc,deci...uite
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.