← galerie

peisaj

de DanAo.OanA · publicat 31 iulie 2011 la 20:54

este pt tn Mary.eu ti-am zis ca nu sunt absolut deloc ppriceputa,si mai ales ca l-am facut cam in graba:(..dar ti-am promis ca incerc,deci...uite

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.