pt voi toti, in special celor care Dydw " , v-a dat note mici, nu va descurajati, nu merita, si nui mai da-ti commuri, pt ca se amuza pe seama voastra si mie nu-mi place sa vad cum ea isi bate joc de voi
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.