← galerie

Amaimon

de -LaughMaker · publicat 2 august 2011 la 12:36

Primul meu desen,fail I know DX,daca as avea tableta grafica poate mi\\\\'ar iesii altfel -_-\\\\'\\\\'...life sucks!A da,e din manga deci sa no aud,\\\"dc no l\\\'ai colorat?\\\"...durata: 9 ore si cv

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.