emo
de Deea-dobre · publicat 5 august 2011 la 15:22
intr-o lume in care simti k nu mai ti se potriveste nu e bine sa te ascunzi in intuneric ci sa infrunti lumina zilei
tag-uri: #emo
intr-o lume in care simti k nu mai ti se potriveste nu e bine sa te ascunzi in intuneric ci sa infrunti lumina zilei