← galerie

emo

de Deea-dobre · publicat 5 august 2011 la 15:22

intr-o lume in care simti k nu mai ti se potriveste nu e bine sa te ascunzi in intuneric ci sa infrunti lumina zilei

tag-uri: #emo

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.