← galerie

Team seven

de 99MaDy · publicat 10 august 2011 la 12:00

Sper sa va placa, i.am facut in stilul lui Kakashi. Am pus defort dar zic eu ca a meritat. Vatzuc, si app treceti sa vedeti si ultimul meu desen, cel cu Sasuke care il am la avatar dak vreti. ;*;*;*

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.