Team seven
de 99MaDy · publicat 10 august 2011 la 12:00
Sper sa va placa, i.am facut in stilul lui Kakashi. Am pus defort dar zic eu ca a meritat. Vatzuc, si app treceti sa vedeti si ultimul meu desen, cel cu Sasuke care il am la avatar dak vreti. ;*;*;*
