← galerie

Mda..un esec :))

de Holy_Dolly · publicat 10 august 2011 la 17:27

va rog sa.mi ziceti unde gasesc o tablita grafica... raspundeti mai multi, vreau mai multe sugesti.. multumesc =3

Comentarii (11)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.