Izaya : MINE!JUST MINE!The donut is MINE!//Lm: I-Izaya ^^\"...anyway,for Rinato,One x si cn mai vrea. PS: Sa no va asteptati la donuts ca no va da! ><!
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.