← galerie

Horrible

de Didilutz11 · publicat 14 august 2011 la 14:18

n-am mai desenat anime de 1-2 luni si treb sa-mi reintru in mana....oficial asta e un desen roibil

tag-uri: #oribil

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.