← galerie

Jerry

de ****PisicutzaMica***** · publicat 30 august 2011 la 12:12

Nu l-am mai pierdut:D.Dati mare ca se vede colorat si scuzati modul stupid in care l-am colorat dar eram ff nervoasa ca am pierdut penultimul desen caci s-a salvat acuma 5 zile exact cand l-am inceput!!!Ma poate ajuta cineva sa il salvez pe data de azi??

tag-uri: #jerry

Comentarii (12)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.