← galerie

Protestez,doar ca intr-u mod diferit

de ...:::Maria:::... · publicat 30 august 2011 la 21:42

trebuie sa fie si cineva care sa tipe \'huaa,jos comunistii\',nu-i asa?

Comentarii (10)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.