← galerie

....silentium.....

de crazy child · publicat 1 septembrie 2011 la 20:10

ce sa zik?alt desen din imaginatie...la care am stat mult ca nu stiam ce sa mai fac la el:))..a iesi ce a iesit..vedeti si voi...un desen incarcat cu neindemanarea mea..dar ..este inkarcat si de placerea mea de a desena chiar dka nu ma prea prikep=))..uff

Comentarii (10)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.