Ceva ...
de Iusty&Mary>w< · publicat 3 septembrie 2011 la 13:47
sa ii fac si coloru..??? ..pt toti "fani" desenului[app gilimelele nu sunt pt sarcasm]
tag-uri: #poop
sa ii fac si coloru..??? ..pt toti "fani" desenului[app gilimelele nu sunt pt sarcasm]