← galerie

just ...please...:o3

de Only bubu · publicat 5 septembrie 2011 la 18:35

tre\' sa-mi iau tablita neaparat..imi urasc mouse-ul....si stii desenul e jalnic

tag-uri: #stupid

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.