← galerie

Simplu

de Holy_Dolly · publicat 6 septembrie 2011 la 14:04

ce prostie.. dupa ce am salvat desenu.. nu mai eram logata.. si cand am vrut sa ma loghez.. eram iar logata.. what\'s going on ppl?

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.