← galerie

Anime sad girl-WOW!Era neterminat si am primit 44 de voturi!

de `Bobbo:X · publicat 8 septembrie 2011 la 19:05

Multumesc mult,e facut pe laptop asa ca am muncit mult.Si dupa cum vedeti acest desen e in alt stil :) Dar urmatorul va fi ca celelalte :D

Comentarii (9)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.