← galerie

Uitati\'va la Despre..gata cont parasit..din cauza ratatilor:)

de Mishikiorichiki · publicat 8 septembrie 2011 la 15:42

Imi voi face alt cont,unde nu voi mai ajuta pe nimeni...aici pe SITE nu exista prieteni pentru mine.Bafta la desenat:)Am primit add la ID..si numai injuraturi de la toti ratati:)

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.