Imi voi face alt cont,unde nu voi mai ajuta pe nimeni...aici pe SITE nu exista prieteni pentru mine.Bafta la desenat:)Am primit add la ID..si numai injuraturi de la toti ratati:)
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.