Hei....Va arat ca inca mai traiesc cu o blonda cu ochi albastri
de PinkieKiwi:3 · publicat 8 septembrie 2011 la 19:23
Pentru chatistii mei favoriti ...Ati vorbit franceza,vam facut desen frantuzesc (daca nu imi zicea sinac sal fac nul faceam)
tag-uri: #paris
