← galerie

Hei....Va arat ca inca mai traiesc cu o blonda cu ochi albastri

de PinkieKiwi:3 · publicat 8 septembrie 2011 la 19:23

Pentru chatistii mei favoriti ...Ati vorbit franceza,vam facut desen frantuzesc (daca nu imi zicea sinac sal fac nul faceam)

tag-uri: #paris

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.