← galerie

Cv din imaginatie pt ca nu am mai desenat de cv timp.. :D pt cine vrea :D

de BiankutzaBiabia · publicat 1 octombrie 2011 la 10:31

de acum voi sta numai eu (bianca) pe cont cum am fost la inceput >:) :D

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.