← galerie

Anime sad girl...

de `Bobbo:X · publicat 1 octombrie 2011 la 11:12

I love you...Why you don\'t love me?Off.dragostea asta...Te face sa plangi.Eu am plans si s-au strans toti de pe hol in jurul meu... *at school*

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.