Un peisaj montan
de Claudiu_ovy · publicat 3 octombrie 2011 la 06:11
Sper sa va placa.nu mi-a iesit prea bine deoarece sunt mic si nu prea am talent(detalii la profil),vot+comm,am nevoie ca sa pot si eu vota si comenta,pupici si la revedere!!
tag-uri: #munte
