← galerie

Un peisaj montan

de Claudiu_ovy · publicat 3 octombrie 2011 la 06:11

Sper sa va placa.nu mi-a iesit prea bine deoarece sunt mic si nu prea am talent(detalii la profil),vot+comm,am nevoie ca sa pot si eu vota si comenta,pupici si la revedere!!

tag-uri: #munte

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.