← galerie

fashion something bla :)) mi=era lene sa desenez pe foaie..

de Vis_in_vis · publicat 11 octombrie 2011 la 19:47

cuierasul pt grimmjow fiindca i-am bantuit galeria incercand sa invatz sa fac un leopard alb dar degeaba :)

Comentarii (21)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.