..desen inspirat de o melodie superba(Dire Straits-Why Worry ), care nu are nicio legatura cu iarna, dar a carei linie melodica ma trimite cu gandul la un colind, si la casute incarcate de zapada si la o atmosfera primitoare si calduroasa:)
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.