← galerie

Vine iarna...se naste magia:)

de Stef's · publicat 16 octombrie 2011 la 16:40

..desen inspirat de o melodie superba(Dire Straits-Why Worry ), care nu are nicio legatura cu iarna, dar a carei linie melodica ma trimite cu gandul la un colind, si la casute incarcate de zapada si la o atmosfera primitoare si calduroasa:)

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.