← galerie

insfarsit am tableta

de KaramelKat◕ω◕ · publicat 19 octombrie 2011 la 16:33

sper sa imi iasa desenele mai bine si mai frumoasae(cory o sa ti-o imprumut desigur)

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.