← galerie

Cu gandul la iarna

de Themo8 · publicat 21 octombrie 2011 la 19:18

Inspirat din faptul ca mi cam frig, chiar de am pornit incalzirea...cred ca de la oboseala

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.