← galerie

Din geam

de Themo8 · publicat 27 octombrie 2011 la 21:53

Eu si Micike:) Stiu ca e cam lucrat de mantuiala,dar vroiam s-o termin azi...adica ieri:)

Comentarii (10)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.