← galerie

Fata

de .AddaChan · publicat 5 noiembrie 2011 la 17:00

E primul meu portret :D Nu stiu ce za zick e OK dar as vrea sa progresez :)

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.