Luna...
de Deni.deni07 · publicat 6 decembrie 2011 la 05:22
Ceva cu drag facut pentru cei mai buni desenatori de aici, da, nu am evoluat deloc, dar mie una imi place sa desenez, shi imi ador munca
Ceva cu drag facut pentru cei mai buni desenatori de aici, da, nu am evoluat deloc, dar mie una imi place sa desenez, shi imi ador munca