← galerie

Luna...

de Deni.deni07 · publicat 6 decembrie 2011 la 05:22

Ceva cu drag facut pentru cei mai buni desenatori de aici, da, nu am evoluat deloc, dar mie una imi place sa desenez, shi imi ador munca

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.