← galerie

tdi Sindy

de KaramelKat◕ω◕ · publicat 19 noiembrie 2011 la 16:18

cred ca e cel mai reusit desen al meu Andra vi-l dedica mai ales lui Cory,Lexa si Andreea

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.