← galerie

betty a nascut

de Gabitza2000 · publicat 23 noiembrie 2011 la 18:04

nu era asa fericita deoarece billy o parasi-se(nu e de asta e ptc. imi era prea lene sa il desenez:)

tag-uri: #bebe#betty

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.