← galerie

Cola timee!! :))

de Holy_Dolly · publicat 23 noiembrie 2011 la 18:38

cv in creion..cika.. mi.a iesit mai bn pe hartie..>.< [fac si color]

Comentarii (9)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.