← galerie

Me-anime variant

de `Bobbo:X · publicat 26 noiembrie 2011 la 19:18

LOVE <3 ...Ceva ce o simt mai toti...Dar nu toti o au... :( Sper sa va placa acest desen.E pentru toti cei indragostiti sau care sufera din dragoste... <3 (PLS dati de aproape ca se vede mai frumos, mic se vede ca ceva...)

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.