← galerie

Beea de Craciun

de .AddaChan · publicat 30 noiembrie 2011 la 17:50

paai`. M-am gandit sa fak un personaj care sa apara in mai multe desene de-ale mele. Ea e Beea :x

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.