← galerie

Happy name day!!!

de `Bobbo:X · publicat 30 noiembrie 2011 la 18:52

LMA pt Andreea si Andrei!Si lma mie!Si asa...Mi-ati aflat numele :)) M-am indopat cu bomboane...7!Si inca 2 de la mine si Nutella si...Pfff...Nici nu mai zic :)) Va urez iar, La Multi Ani!!!Vbx all :X Desenul e pentru toate Andreele si toti Andreii!

Comentarii (10)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.