Sakuraa-chan >.<.[MARE E TERMINAT]
de Ins!d3 0f Me &lt;3. · publicat 7 decembrie 2011 la 14:28
Mda ... -.- Dati mare caci e terminat.El a stat la neterminate..deci m-am gandit sa-l termin . Pentru cine vrea :o3.
tag-uri: #anime.
Mda ... -.- Dati mare caci e terminat.El a stat la neterminate..deci m-am gandit sa-l termin . Pentru cine vrea :o3.