← galerie

Asa era la razboaie romani nostri!cu sabiile in mana si la lupta!

de Alinutza22aly · publicat 1 decembrie 2011 la 13:46

La multi ani tuturor!Astept parerile voastre si voturile despre desen

tag-uri: #Romania

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.